Zhodnocení kryptoměn 2018 druhý týden

2018 – 2. týden zhodnocení 80%

Druhý týden roku 2018 byl na signálech ještě více rizikový než první týden. Většina obchodů skončila na stop lossu a některé obchody držím dál, dokud se nedostanou na 1% zisk.

BTC zažil pěkné jobovky, ale nejen bitcoin… Celkově kapitalizace kryptoměn šla výrazně dolů způsobená strachem z Čínských regulací a falešných banů. Uvidíme, jaké další zprávy asijské země vydají, ale další týden omezíme signály na minimum. Nyní nezbývá než čekat, jak se situace ukáže.

Také jsem udělal jeden velmi špatný obchod, kde jsem málem přišel o 100% vkladu. Určitě to znáte, chcete koupit nějaký coin na burze a sledujete stranu buy  vs sell orders a říkáte si, za kolik bych tak chtěl nakoupit. Měl jsem vyhlídnutý PAC coin, vůbec nevím co mě to popadlo, ale obchodoval se za 0.00000001 BTC ted 1 satoshi jenže místo toho abych zadal nákup za 1 satoshi překlikl jsem se a zadal 2 satoshi. Obchod se okamžitě vyplnil a já nakoupil…

Co teď? No zkusím to prodat za 1 satoshi aspoň přijdu jen o polovinu vkladu. No jo, jenže on to nikdo nechce koupit. Tak jsem zadal příkaz a šel spát. Ráno po probuzení mě nečekalo nic pěkného, stále vysela moje objednávka v pořadí a nikdo ji nevyplnil. Nedalo se nic dělat a tak jsem čekal a čekal a čekal až to někdo koupil.  Já přišel okamžitě o 50% + poplatky, ale jsem ponaučen do dalšího obchodování.

Výsledek po prvním týdnu je čistý zisk 0.0431014  BTC cca 500 USD (10 300 Kč) viz www.cryptocompare.com/portfolio

Jak si vedli ICO coiny?

Zde jsem žádné zisky nevybíral, ale investoval jsem do nových ICO produktů jako je swissborg nebo crypterium.

U SwissBorgu se mi stala mile nemilá věc… Při mém vkladu 0.1 ETH mi nějaký dobrodinec poslal na stejnou adresu dalších 0.7 ETH, řeknete si super dárek, ale víte jak se teď asi cítí? Kontaktoval jsem podporu a už to řešíme. Poučení pro vás? Vždy než někam pošlete své peníze raději dvakrát překontrolujte adresu.

Mám vyhlídnuté další ICO do kterých bych rád zainvestoval, ale není čas vám psát rozbory. I tento článek píši o dva dny později, tak snad mě neutlučete.

Pokud chcete tip na kvalitní vzdělávací kurz o kryptoměnách doporučuji CryptoMaster 20, dozvíte se zde, jak investovat do kryptoměn, co to vůbec kryptoměny jsou, jak svoji investici ochránit bezpečným uložením do trezoru.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře