Zhodnocení kryptoměn 2018 třetí týden

2018 – 3. týden zhodnocení 29%

Třetí týden na kryptoměnovém trhu byl jako na houpačce. Bitcoin letěl dolů, pak zase nahoru, takže bylo velmi těžké něco obchodovat. K tomu svátky v Asii a další zákazy a špatné zprávy pro Bitcoin. Kdy už přijde změna? Pravděpodobně ještě 2 – 3 týdny bude trh žít ve strachu.

Celkově kapitalizace kryptoměn je stále nízká a většina lidí vyčkává co bude dál.

Také se nám podařil jeden velmi pěkný obchod. MANA zisk 11,82%.

Buy low – sell hight

Screenshot obchodu MANA/BTC

 

Výsledek třetího týdne

Čistý zisk 0.0209854  BTC cca 222 USD (4 600 Kč) viz www.cryptocompare.com/portfolio

Jak si vedli ICO coiny?

Zisky zatím nevybíráme, ale crypterium konečně uvolnilo své prostředky uživatelům, kteří platili skrze Ethereum. Nyní již máme svoji investici bezpečně v trezoru. Čekáme na verifikaci u Swissborgu a zalistování v příštích 14 dnech na burzy. U Envionu nám již přišel email s potvrzením o úspěšné KYC verifikaci a přišel i email o unlocknutí tokenů. Do týdne očekávám, že přijdou do trezoru.

Právě připravuji článek na ICO arcblock. Je to jeden z top ICO, které doporučují i zahraniční specialisté. Očekávaná investice zde bude kolem 20 000 Kč.

Ještě nejste v kurzu CryptoMaster 20? Na nic nečekejte a vstupte ještě dnes, protože cena za členství se bude zvyšovat. S tím, jak přibývají výuková videa, je třeba zvýšit cena za kurz. Dozvíte se v něm, jak správně investovat do kryptoměn tak, abyste nepřišli o své peníze a chytře vydělávali bez začátečnických chyb.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře