4.Týden zhodnocení

2018 – 4. týden zhodnocení 51%

Protože absolutně nestíhám psát každý týden výsledky rozhoduji se, že je budu zveřejňovat jednou měsíčně.  Budu mít tak více prostoru pro tvorbu nového obsahu a kvalitních analýz, které budu sdílet v členské sekci.

Krvavé dny pokračují, ale začíná svítat na lepší časy 🙂 Kdo ještě neinvestoval do kryptoměn teď je nejlepší čas naskočit do rozjetého vlaku nebo vám ujede.

Kapitalizace kryptoměn pozvolna stoupá a šíří se, že by burzy měli spustit konečně registrace. Pokud nevíte, kterou burzu zvolit přečtěte si články v záložce burzy a peněženky.

Výsledek čtvrtého týdne

Čistý zisk 0.0207059  BTC cca 217 USD (4 400 Kč) viz www.cryptocompare.com/portfolio

Jak si vedli ICO coiny?

Crypterium jsem už stáhl do trezoru a měl možnost prodat při 200 %. Teď čekám na uvolnění SwissBorg tokenu, který má být zalistován již 1.2.2018 na HitBTC, tak uvidíme kolik % vyděláme tam.

Hodně lidí mi píše, že Arcblock neumožňuje další registrace, proto jsem se rozhodl, že kdo bude chtít, tak mu ty tokeny koupím za ETH a pak pošlu na jeho adresu. Kdo má zájem ať napíše email.

Pokud nevíte jak začít s kryptoměnama, vstupte do kurzu Cryptomaster20, kde se dozvíte vše krok za krokem v jednoduchých videonávodech.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře