ICO Bankera

Bankera ICO : Nové řešení pro online bankovnictví na Blockchainu?

Bankera je funkční fork společnosti SpectroCoin. Vzhledem k tomu, že společnost SpectroCoin byla konkurenceschopná, vyvinula infrastrukturu podobnou bankovnictví, ale nezamýšlela se stát bankou, říká společnost Bankera, aby využila své regulační a IT infrastruktury k vytvoření banky pro blokovou éru. Bankera jako řádná banka nabídne platby, investice a řešení úvěrů a vkladů. Později plánuje vývoj nových druhů peněz, jako jsou koše s inflací.

1.Popis platformy

Po zvýšení o 25 milionů eur během jednoho z největších předprodejů ICO banka Bankera, bankovní služba založená na blockchainu, oznámila, že své prodeje ICO uskuteční 27. listopadu.

K získání kapitálu pro projekt Bankera uspořádala několik sbírkových fondů, které nabízejí bankovní bankovky (BNK) pro získání investorů. Před měsícem uzavřel úspěšnou pre-ICO prodejem 2,5 miliardy žetonů za pouhé tři týdny. Pre-ICO pomohla společnosti stanovit cenu ICO tokenu, která bude začínat na 0,017 EUR za BNK. Během ICO bude 30% žetonů k prodeji veřejnosti na platformě SpectroCoin. Investoři budou moci nakupovat žetony BNK pomocí více než 20 platebních metod. To zahrnuje využívání různých kryptoměn, jako jsou ETH, BTC, NEM, DASH; fiat měny jako EUR, GBP a USD; a mnoho dalších možností.

Jaké jsou výhody společnosti Bankera ICO? 

  • Každý držitel žetonů Banker (BNK) bude mít nárok na doporučení, týdenní; bude tvořit 20% příjmů z transakcí Bankera a SpectroCoin.
  • To bude provedeno tak, že se vezme 20% čistých výnosů společnosti Bankera a SpectroCoin a odešle je do inteligentní smlouvy. Například pokud čisté výnosy společnosti Bankera za týden činí 10 000 000 EUR, do smíšené smlouvy se zašle 2 000 000 EUR jako provizní provize.
  • Získáte mezinárodní bankovní číslo IBN.
  • Získáte šanci získat půjčky od Banker Bank, abyste mohli v budoucnu financovat vaše projekty v oblasti podnikání.
  • Budete součástí jednoho z největších prodejů ICO na světě

Coin Information 
Total market cap :  7,500,000,000 BNK
Start of the ICO : 27/11/2017
White paper : https://bankera.com/

Alexa Ranking : 10000
Jazyk stránky : Angličtina

2.Jak investovat

Jak nakupovat The Bankera ICO dne 27.11.2017

Krok 1: Zde otevřete účet Spectrocoin

Krok 2: Vložte prostředky na svůj spectrocoin účet

Můžete pomocí Dollaru nebo Eura (nebo pomocí: Perfect Money, Payeer, Netetller, Skrill, Mastercard, Visa, SEPA) nebo pomocí kryptoměny (Bitcoin, Dash, Ethereum)

Krok 3: Koupíte zde ICO Bankera skrze EXCHANGE

3.Affiliate příležitost

 

Předprodej se uskuteční na společnosti Spectrocoin, což znamená, že získáte 5% ze všech poplatků, které spektrocoin vezme na vašich přivedených lidech.

4. Podporované platební systémy

Můžete nakoupit ICO Bankeru skrze:Bitcoin, Dash, Ethereum, Dollar a  Euro.

Skrze: Netteler, Perfect Money, Payeer, Skrill.

5. Můj názor na ICO?

Jediné co vám mohu říci je, že Bankera bude budoucností blockchainové technoglogie bankovnictví.
Stále můžete koupit zde.
Napište mi, stále nabízím 100% GARANCI vrácení peněz při neúspěšné investici. Nic neriskujete a můžete jen získat. Buďto vyděláte balík peněz nebo vám doplatím rozdíl o který jste přišli.
Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře