Celkový zhodnocení obchodů za rok 2017

V minulém článku jsem vám poslal odkazy na mé cryptocompare portfolio, kde najdete mé výsledky různě rozházené, protože jsem si v tom dělal systém.

V tomto roce jsem se rozhodl, že budu dávat měsíční výsledky formou článků a zároveň s odkazem na roční portfolio, protože chci mít vše na jednom místě a ne 12 záložek.

Aby v tom nebyl guláš přidám odkaz na ICO coiny, které budu držet dlouhodobě.

Protože mi píšete hodně ohledně toho, že nemáte na signály čas, rozhoduji se zavést obchodování za vás, ještě přemýšlím jak by to šlo udělat po právní stránce, aby byly obě dvě strany kryté, ale zjednodušeně to bude vypadat asi takto:

  1. Půjčíte mi peníze
  2. Já budu obchodovat
  3. Zisk si rozdělíme dle aktuálního výsledku v daném měsíci
  4. Vrátím vám váš vklad i se ziskem

Jednoduché? Možná, ale jak to po právní stránce udělat, abych nemusel odvádět daně za vás? Pokud je tu někdo, kdo se v tom vyzná, ať mi napíše. Odměna ho nemine. 🙂

Nyní už k zhodnocení roku 2017.

Začal jsem obchodovat ke dni 11.11.2017

Moje počáteční investice na signály byla 0.2 BTC. Zaplatil jsem si tedy signály od profesionálních traderů ze zahraničí a sledoval co se bude dít. První týden jsem si osahával burzu a zjišťoval, jak vše funguje.

Jak se nastavuje stop – loss abych nepřišel o peníze. Jak nastavit take – profit, abych zase nevydělal málo. Snažil jsem si určit hladinu, kdy už budu spokojený s tím, že jsem vydělal dost a kdy mě nebude mrzet ztráta.

Za ty dva měsíce jsem zjistil, že na signálech můžete udělat téměř vždy do týdne minimálně 10% zisk. Obvykle je to 20 – 30%. Méně často, ale také neuškodí 40-50% a výjimečně i +100% na signál, ale to je opravdu hazard.

Takže jaká je tedy má strategie po dvou měsících?

Když dostanu signál, nakoupím a ihned nastavuji tp na +10% z půlky mé investice. Dále si pak nastavím upozornění (alert) na +20%. Když zazvoní kouknu na graf co se děje a jestli má smysl prodávat nebo ještě počkat na vyšší zhodnocení. Pak prodávám dle intuice.

Pokud jdu spát a nezaslechl bych upozornění, tak si nastavím klidně i 3 další cíle a to +30% +40% i +50%.

Když jsem šel spát mělo Verge hodnotu nějakých +5% říkal jsem si, že by to mohlo přes noc vystřelit a tak jsem si nastavil TP na +10% +20% +30% a +40%.

Když jsem se ráno probudil krásně se to samo odprodalo.

Vlevo vidíte zelený trojúhelník, zde byl příkaz k nákupu. Následují 4 prodejní příkazy a jeden ruční až jsem ráno vstal.

Ale zpět k mému zhodnocení. Vstoupil jsem s 0.2 BTC, po týdnu jsem přihodil dalších 0.25 BTC a s tím jsem obchodoval na dvou účtech. Jeden jsem měl pro dlouhodobé držení coinů a druhý pro aktivní obchodování.

Celkový zisk z aktivního obchodování po necelých dvou měsících je 0.231992 BTC na začátečníka si myslím, že dobrý 🙂

Zhodnotil jsem svůj celkový kapitál o  51,6 %. I přes některé špatně odhadnuté coiny jako například EMC2, které mělo opravdu mindblowing message 😀 kde po super zprávě to lidé špatně pochopili a já přišel o 50% vkladu, ale co nadělám. EMC2 jsem prodal ve ztrátě s tím, že všechny své ztrátové coiny, které jsem uzavřel, abych začínal k 1.1. s čistým štítem vložím do ICO, kde se mi to rychle vytáhne zpátky.

Nakoupil jsem nějaké ICO coiny a kryptoměny na dlouhodobé držení, takže do tohoto roku chci na signály vstoupit s 0.5 BTC a uvidíme co s tím po roce vykouzlím.

Mé signály můžete nyní sledovat na https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=224669

Mé ICO můžete sledovat zde: https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=228154

Přeji všem úspěšný rok 2018

PS: Kdybyste chtěli taky takové výsledky napište 🙂

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře