Co je to Bitcoin TREZOR hardware peněženka na kryptoměny?

TREZOR je bezpečné prostředí pro podepisování transakcí offline a pomocí malého displeje můžete vizuálně ověřit obsah transakce. Proto jsou všechny operace používající TREZOR zcela bezpečné.

Popis peněženky

V podstatě je to zařízení, které vám umožňuje ukládat své soukromé klíče. Tato hardwarová peněženka na Bitcoin byla spuštěna v srpnu 2014  Satoshi Labs v Česku. Byla to první hardwarová peněženka Bitcoin, která nabízí bezpečné skladování kryptoměn offline a možnost mít své peníze stále k dispozici.

TREZOR je malé, klíčové zařízení, které se připojuje k počítači pomocí kabelu USB. Uloží vaše soukromé klíče k Bitcoin peněžence a podepíše transakce.

Může být bezpečně použita na infikovaném počítači s malwarem, za cenu této hardwarové peněženky stojí 99 dolarů za jedno, nebo 276 za tři.

Pouze Bitcoinové transakce lze odeslat z počítače do trezoru a z Trezor do počítače. Proto i v případě, že je váš počítač napaden viry nebo malwarem, můžete použít službu Trezor, aby vám pomohl bezpečně.

http://bit.ly/trezor-bezpecna-penezenka

Jak konfigurovat svou peněženku TREZOR?

Konfigurace TREZORu je velmi jednoduchá:

Nejprve připojte zařízení k počítači, nainstalujte aplikaci, která umožňuje TREZOR komunikovat s počítačem a postupujte podle pokynů.

Zvolte kód PIN

Kód PIN se použije k určení, že jste skutečný vlastník zařízení TREZOR při každém připojení zařízení k počítači.

Nyní si zapište a dobře uchovejte 24 kódů. TREZOR – váš primární soukromý klíč vám umožní obnovit svůj účet, pokud ztratíte heslo peněženky nebo celý hardware peněženky.

Tuto peněženku můžete použít k ukládání offline:

Bitcoin, Zcash, Monero, Ethereum a Ethereum classic a dalších 300 kryptoměn, které běží na principu ERC20.

Pro více informací si přečtěte tento článek na Wikipedii, pokud máte stále otázky, zanechte komentář.

Video tutoriál o programu

 

Další informace o webu

Hodnocení Alexa: 13612
Jazyk stránky: angličtina / čeština
Počet uživatelů: 10000

Můj přehled o peněžence

Trezorová peněženka je jednou z nejlepších peněženek na světě, která chrání vaše kryptoměnyy před hackery a útoky ddos ​​proti online peněženkám

Zde se můžete připojit k webu

 

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře