Co jsou to obchodní signály v kryptoměnách?

Jak fungují signály ve světě kryptoměn? Dá se na tom vůbec vydělat nebo na tom vydělají jen ti “nahoře”? V dnešním článku se dozvíte, jak vybrat kvalitní ziskové skupiny, které dávají dobré signály a mají dobrou podporu. Protože je tu hromada podvodníků, kteří vám dokáží radit pěkně blbě nebo pozdě…

Co je to signál?

Signál je zpráva, která vám přijde buďto emailem nebo skrze aplikaci Telegram či jiné médium,

Co je cílem signálů?

Hlavním cílem signálů je osahat si trh kryptoměn. Obzvláště pokud jste začátečník. Signály jsou určený k tomu, abyste se naučili obchodovat, zjistili jak fungují emoce při ziscích nebo ztrátách a vytvořili si vlastní strategii investování. Je to o tom si to vyzkoušet, naučit se jak fungují stop lossy a take profity. Měli by být doplňující produkt pro denní trading.

Jaké jsou výsledky signálů?

Ideální výsledky v signálech jsou +10% nebo +20% procent, proč tak málo? Protože při těchto výsledcích jste schopni držet své emoce na uzdě a nepřihazovat vyšší kapitál na jeden signál. Jste na začátku a berte to tak, že první měsíc je vaším cílem nebýt ztrátový. Signály nejsou výsledný produkt, pokud zvládáte signály a vyděláváte na nich. Co s přebytečných kapitálem? Nebo co dělat, když máte více než 1 BTC na investování? Pro vás je vhodná Společná správa portfolia. Tam je to otevřený od 0.5 BTC do kolika chcete, ale to je na jiný článek.

Za kolik vstupovat do jednoho signálu?

Vhodný vstup do obchodu je za 0.05 BTC maximálně 0.1 BTC.

Jaký je maximální možný kapitál vhodný pro signály?

Maximální kapitál do signálů je 1 BTC.

Jsou signály vhodné pro začátečníky nebo pokročilé?

Vhodné jsou pro všechny, kdo chtějí navýšit svůj kapitál. Začátečník se naučí s nižší částkou třeba jen s 5000 kč investovat na burze. Osahá si to, jak vše funguje a pak může přidat kapitál. Pokročilý již zná základy, ale třeba nemá čas vše sledovat a dělat analýzy trhu. Proto jsou tu kvalitní signály, které vychází o našich analytiků a vám je naservírujeme na zlatém podnose.

Kolik stojí signály?

To je různé skupina od skupiny. Obvykle se měsíční členství pohybuje kolem 999-3999 Kč podle počtu signálů a kvality.

Jaké jsou rizika signálů?

Hlavním rizika jsou ty, že nezadáte příkaz včas. Uděláte začátečnickou chybu a nenastavíte si stop lossy nebo upozornění. Nebo se situace na trhu rychle otočí a vy nestačíte zareagovat. Právě proto začátečníkům doporučuji investovat jen 5 – 10 tisíc aby se vše vyzkoušeli.

Kde mohu koupit signály?

Napište mi na jirkafranek@email.cz a najdeme skupiny dle vašich požadavků a investorské úrovně.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře