Crypterium (CRPT) : Jak si vede toto ICO?

Tento coin jsem vám doporučoval asi před 12 dny ve svém článku zde. Bohužel jsem se nedostal k tomu, abych napsal nějaký podrobnější rozbor, ale ten si stejně dělá každý z vás sám že ano.

Aktuální zhodnocení situace? Crypterium je zalistováno na třech burzách:

  • EtherDeltě – zde se obchoduje vůči ETH
  • IDEXu – zde také
  • CoinFalconu – ale na této burze přibyl i vůči BTC a obchoduje se zde za 2.58 USD

Můj vklad byl 101 CRPT za 0.0001 BTC aktuální hodnota na CoinFalconu je kolem  0.00022934.

Zhodnocení za 13 dní 229,34%. 

Pokud chcete také začít investovat do kryptoměn, ale zatím neovládáte ani základy doporučuji vstoupit do kurzu CryptoMaster 20, kde se naučíte co je to Bitcoin, kde jej získat, jak si založit burzu, jak si koupit svoji první kryptoměnu, jak ji zase prodat a vydělat. Vstupte nyní.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře