Vyplatí se investovat do kryptoměn?

ICO: ArcBlock – Blockchain 3.0 milionová investice?

Bohužel nemám vůbec čas zpracovávat články a rozbory, takže jsou jen pro členy skupiny, ale nedalo mi to a chci se podělit o příležitost, kterou jsem objevil po dlouhém zkoumání pro a proti.

ArcBlock.io je ekosystém pro tvorbu a vývoj decentralizovaných aplikací.

Artblock.io budoucnost aplikací je na blockchainu

Základní informace:

 

Platform: ArcBlock
Performance: více než 100,000 transakcí za sekundu
Vlastnost tokenu: Gas pro the ArcBlock chain

Symbol ABT
Prodej tokenů 3.2. 2018
Konec prodeje 10.2. 2018
Koncept Jedná se o open source protokol, který poskytuje abstraktní vrstvu pro přístup k podkladovým blockchainovým řetězcům, což umožňuje vytvářet aplikaci, které pracovat na různých blockchainech.
Web https://www.arcblock.io

Odpověď na otázku “Co je to Blockchain 3.0?” Pojďme se podívat na jednotlivé verze:

  • Blockchain 1.0 : Data ( stored transactions ). Bitcoin – možný zisk při nákupu za 1 dolar? Až 20 000%.
  • Blockchain 2.0 : Data + Smart Contracts. Ethereum – možný zisk při nákupu za 0.5 dolar? Až 260 000%.
  • Blockchain 3.0 : Data + Smart Contracts + Cloud Node + Open Chain Access + Blocklet. ArcBlock  – možný zisk při nákupu nyní? Odhadněte sami…

Decentralizované aplikace se zaměří na uživatelskou přívětivost, podobně jako EOS, kde uživatel EOS ani neví, že používá decentralizovanou aplikaci.

Decentralizované aplikace mohou být hostovány na cloudových službách, což jim dává stabilní, ale centralizovanou platformu.

Většina týmu vypadá, že pracuje pro Microsoft v určitém okamžiku své kariéry. Robert Mao pracoval ve společnosti Microsoft jako výzkumný pracovník. Flavien Charlon pracoval v programu Microsoft Azure.

Arcblock uvádí, že spolupracují se SAP, IBM, IEEE, Linux Foundation. Spolupráce s IBM neznamená, že společnost IBM tuto ICO podporuje. Zdá se, že není tak obtížné se s těmito společnostmi stát partnery a proces v některých případech trvá několik dní.

ArcBlock decentralizované aplikace mohou interagovat s dalšími blockchainy, což je podobné Aion a WanChain.

White paper k prostudování

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře