Rozbor a recenze HitBTC – nejpokročilejší bitcoinová burza?

HitBTC na svých stránkách tvrdí, že je nejmodernější burzou Bitcoinu. Uvidíme, jak pokročilí jsou opravdu od svých protějšků. Hovoříme o HitBTC.com a co nám může nabídnout.

HitBTC: burza kryptoměn

HitBTC je známá tím, že je schopna být dostatečně uživatelsky přívětivá pro lidi, kteří vytvářejí obchodní boty díky svým API. Při pokusu a vyhledávání Google pro “HitBTC” se objeví informace Wikipedie, což není špatné! Ve většině případů nemůžete ze služby Wikipedia získat žádné výsledky při hledání stránek o burzách.

 

Wikipedia však říká, že společnost je založena na úrovni EU, což je docela zvláštní, protože jejich webové stránky říkají, že provozuje společnost “HIT Solution Limited”, která se nachází v Unit 19, 7 / F, One Midtown No11 Hoi Shing Road v Hongkongu . Burza funguje od roku 2013.

 

Jak rychlé je ověření totožnosti na HitBTC.com?

Registrace je fofr s HitBTC a to doslova. Trvalo jen několik vteřin a na e-mailu jsem dostal potvrzovací odkaz. Ale tam to nekončí, pokud chcete financovat svůj účet pomocí FIAT, je třeba ověřit svůj účet a odsouhlasit “všeobecné obchodní podmínky”.

Jak si ověříte svůj účet?

Aby byl váš účet ověřen, musíte kontaktovat společnost HitBTC na adrese compliance@hitbtc.com. Požádejte o ověření vašeho účtu. Upozorňujeme, že pro odeslání ověřovacího e-mailu musíte použít e-mailovou adresu, kterou jste se zaregistrovali. Ujistěte se, že váš email by měl obsahovat níže uvedené údaje:

Osobní údaje (ID vydané vládou)
Adresu
Informace o bankovním účtu (pro uživatele, kteří chtějí použít FIAT)
Doklad o pobytu (nebyl potřeba)
Doklad o vlastnictví bankovního účtu (stačil výpis z bú)

Nevíte si rady jak se správně orientovat na burze? Vstupte do kurzu CryptoMaster20 a získejte video návody, kde uvidíte krok za krokem, vše od registrace až po nákup / prodej kryptoměn.

Poznámka na konci stránky s pokyny pro ověření uvádí:

“Fotky nebo elektronické dokumenty nebyly přijaty? Tyto dokumenty by měl být na papíře a s originální bankovní hlavičkou.”

Stupně verifikace na HitBTC

  1. General (“Obecný”)
  2. Verified (“Ověřený”)
  3. Qualified (“Kvalifikovaný”)

To jsou úrovně účtů, které byste mohli získat na HitBTC, každá z těchto úrovní má svou vlastní výhodu. Samozřejmě, čím vyšší je úroveň, tím vyšší je možný objem obchodování.

U účtu “Obecný” můžete samozřejmě uložit libovolnou kryptoměnu zdarma a denní limit pro výběr z účtu je v hodnotě 5 000 EUR v kryptoměně. Transakce FIAT nejsou k dispozici pro obecnou verifikační vrstvu.

Druhá vrstva by byla “Ověřený a dostanete zdarma vklady pro kryptoměny a maximálně 25.000 EUR výběr za den v kryptoměně. Limit FIAT by byl $ 2,000 (USD, EUR) za týden a $ 10,000 (USD, EUR) za měsíc; pro vklady a výběry.

Konečná úroveň se nazývá “Kvalifikovaný” a samozřejmě nemusíte platit za krypto vklady. Pokud si myslíte, že výplatu měny krypto v hodnotě 25 000 dolarů nestačí, pak byste museli požádat o tuto verifikační úroveň. Účet “Kvalifikovaný” může vybírat více než 25 000 dolarů krypto za den a vklad / výběr z FIAT bude 10 000 USD (USD, EUR) za týden a 50 000 USD (USD, EUR) za měsíc.

Vklady a výběr časová náročnost

Financování vašeho účtu může trvat až čtrnáct (14) pracovních dnů. A pokud jde o čerpání prostředků, může to trvat až dvacet (20) pracovních dnů.

Demo verze

Co je opravdu vzrušující na jejich webových stránkách je, že pouze HitBTC.com nabízí demo mód, kde si můžete hrát s jejich webovými stránkami a funkcemi a snažit se zžít pohodlně s obchodováním bez ztráty! Pouhými několika jednoduchými kliknutími budete moci vstoupit do režimu “Demo”, kde jsou všechny transakce prováděny pro účely praxe.

Poplatky na HitBTC

Poplatky za obchodování jsou u nich překvapivě nízké, protože účtují pouze 0,1% z každého obchodního trhu a LP objednávky mají 0,01% slevu.

Podrobný průvodce si můžete přečíst zde co se týká poplatků.

Bezpečnost burzy HitBTC

Společnost HitBTC má samozřejmě proces ověřování ve dvou krocích pro všechny uživatele prostřednictvím běžně používaného nástroje Google Authenticator. Tato bezpečnostní funkce se používá pro všechny přihlašování a výběry. Chcete-li povolit zabezpečení ve dvou krocích, musíte jít do Nastavení> Zabezpečení a nastavit svůj účet. Je vždy moudré, aby byl váš účet zajištěn bez ohledu na to, jak velké jsou vaše obchody.

Podpora a řešení sporů

Pokud chcete něco odpovědět, mají systém ticketů, který slouží jako platforma pro podporu zákaznických služeb. Můžete si vybrat z obecných otázek, plateb, technických a ověřovacích otázek prostřednictvím tohoto kanálu. Možná budete chtít také číst o osobách, které mají problémy s účtem HitBTC prostřednictvím tohoto fóra. To vám může dát představu o tom, jak fungují.

Affiliate program

Můžete také být affiliate partnerem a vydělávat prostřednictvím svých doporučení! Ve skutečnosti dávají spoustu zpět svým přidruženým subjektům, takže si nenechte ujít, pokud chcete být součástí lidí, kteří s nimi mají dobrý pasivní příjem.

Celkové zhodnocení burzy HitBTC

HitBTC je dobrá, avšak v několika věcech mnohem odlišnější, než jakýkoli jiná burza, kde se dá obchodovat FIAT a kryptoměny. Demo účet je ve skutečnosti krok správným směrem, kde můžete skutečně cítit emoce z obchodování bez ztráty peněz. Stojí za to si to vyzkoušet! Založte si demo účet, abyste pochopili, jak to všechno funguje. Na konci dne zkoušení si můžete sami zvolit zda je to ta pravá burza pro vás.

Registrujte se můžete zde.

PRO

  • Moderní technologie i vzhled
  • Demo účet
  • Affiliate program
  • Vysoké objemy obchodování

PROTI

  • Verifikace může být pro někoho složitá
  • Docela vysoké poplatky
  • Angličtina

Zdroj překladu

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře