Rozbor ICO Current

Rozbor ICO: Current (CRNC) – Nové řešení pro platformy sociálních médií?

Current ICO vytváří digitální token, které vás odmění za čas, vynaložené peníze a sdílená data v průběhu streamingu na sociálních sítí. Tento token lze použít k nákupu široké škály produktů, služeb a reklamy v rámci platformy.

1. Popis platformy

Platforma Current je navržena tak, aby se časem mohl současný ekosystém vyvíjet hybridním způsobem s řešeními na blockchainu i něj. Díky tomu jsou schopni posunout dynamiku trhu v mediálních a kryptografických odvětvích. V krátkodobém časovém intervalu vytvoří proprietární algoritmus individuální doporučení obsahu v sítích v univerzálních médiích. Současný protokol a token budou představovat nové příjmové toky a motivační mechanismy, které budou zpočátku spuštěny v rámci současné platformy a později budou k dispozici pro vývojáře, aby je využili pro své aplikace.

Current ico platform

Více informací o aktuálním ICO si přečtete zde.

2. Informace o tokenu Current

Public Presale: začne 7. února 2018 a skončí 21. února 2018.
Bonus během startu začíná na 45% a snižuje se v průběhu fáze presale.

Prodej tokenů:
Hlavní prodej tokenu začne 14. března 2018 a skončí 4. dubna 2018.
Základní cena je $ 0.24 USD = 1 CRNC.

Celkový počet tokenů: 1 000 000 000 CRNC.

Ico Current cíle

Ico Current cíle

3. Affiliate šíření

Pokud přivedete přátele, který investují dostáváte 5% z jejich celkové investice. Pokud někoho doporučíte a on se registruje na web získáte  5 CRNC tokenů.

4. Můj názor

Tento token Current a jeho platforma nabízejí reálné řešení pro sociální sítě a online obchodníky, kteří mohou vydělat peníze z jejich obsahu na internetu. Také tento token již přitahuje pozornost velkých mediálních proudů, jako jsou Bloomberg, CNBC a Business insider.

5. Garance investice

Tomuto projektu věříme natolik, že jsme schopni Vám dát 100% garanci vrácení peněz, pokud by projekt zklamal a vy měli přijít o své peníze. Pro informace, jak tato garance funguje a jestli stále platí napište na jirkafranek@email.cz

Investovat můžete zde.

Jiří Franěk
Již 5 let se pohybuji na poli Bitcoinu a kryptoměn. Začal jsem ještě v době, kdy se kryptoměnám všichni smáli, dnes se již nesmějí a ptají se jak investovat. Aktivně obchoduji na burzách a své znalosti sdílím na svém webu zdarma.

Investujte se 100% 
garancí výdělku

Jak takové investování funguje?

Pečlivě vybírám projekty, které mají potenciál, skvělý tým lidí a zajímavou komunitu lidí. Pokud jsem přesvědčen, že projekt nemůže zklamat dostanete tip, kam investovat. Pokud by se stalo, že projekt nebude úspěšný a vy o svoji investici přijdete, napíšete mi a já vám vaše peníze vrátím. Dávám vám své slovo a 100% garanci úspěšnosti.

Jednoduše nemáte co ztratit, můžete jen vydělat! 

Napište si o garantovaný tip na email jirkafranek@email.cz

Komentáře